Past Presidents

Patricia Childers -  2012-2014
Stephen Cooke - 2010-2012
Ken Mulligan - 2009-2010
J.D. Flaherty - 2008-2009
Sandy Stayrook - 2007-2008
Justin Murphy - 2006-2007
Dorothy Leachman - 2005-2006
Eileen Smith - 2004-2005
Stephanie Patton - 2003-2004
Fred Timm -  2002-2003
Ron Black -  2001-2002
Gary Nuss - 2000-2001
Vicki Simons - 1999-2000
Mark Haberma -  1997-1999
Tom Logsdon - 1995-1997
Molly Ranz -  1993-1995
Craig Thomas -1992-1993
Fred Timm -  1991-1992
Vern Metz -1990-1991
Pat Kennedy - 1989-1990

Term in Office Name
July 2016 - June 2018 Matthew Butterworth
July 1, 2014- June 30, 2016 Kevin George